Sedláček – Kříž, Huťka, Hrňa, Vrábil – Hajbrt, Gajdorus, Bičánek, Janeček – Racek, Horák.
Střídaní: Dobiaš za Hajbrta. Burian za Racka.

Soukeník -  Ratajský, Hanáček, J. Štergenich, S. Zbořil – P.Štregenich, Dominik, Hubík, Kusák – M. Zalubil, F. Zbořil.
Střídání :  Žajdlík za S. Zbořila. Machala za Hanáčka

Trenér: J. Dominik.

Rozhodčí:

TŘETÍ PROHRA V ŘADĚ

Ani na hřišti průměrného Jalubí nedokázala Lhota bodovat a po druhé žluté a následné červené kartě ztratila Richarda Dominika.

První poločas se hrál zcela ve vyrovnaném tempu a šance se přelévaly z jedné strany na druhou.
Po půlhodině hry viděl hostující hráč Dominik druhou žlutou kartu a putoval předčasně do sprch.
Jalubí hrálo v první půlce převážně na polovině Lhoty, ale bez výraznějšího prosazení.
Pro vývoj zápasu byla rozhodující poslední minuta prvního dějství. Horák si naběhl na křižnou přihrávku a z bezprostřední blízkosti nedal Soukeníkovi šanci - 1:0.

Ve druhé polovině utkání si hosté hrající v deseti vypracovali několik vyložených šancí, které nedokázali proměnit. Gólman Soukeník svými výkony držel naděje Lhoťanů, kteří se překonávali v neproměňování i těch nejvyloženějších šancí.
Lhota tak utrpěla po Kudlovicích a Koryčanech třetí porážku v řadě.

„Tento zápas jsme měli vyhrát. Celé utkání jsme byli lepší, hráli jsme dobrý fotbal a domácí jsme vůbec nepustili do vážnější šance. Bohužel jsme nedali braku,“ řekl po zápase trenér Lhoty Josef Dominik.

Text: std + dd.

Brankář Jiří Soukeník, který chytá poslední dobu opravdu ve veliké formě

Lhota měla v zápase proti Jalubí několik gólových šancí. Jednu z nich zahodil i Filip Zbořil