Sestava: Pěnčík – M.Pešík,M.Doležal(68.J.Hyrák),J.Radoch,Zelený(85.P.Hyrák)-Žajdlík,O.Zalubil,Nenál-Kuban(89.V.Doležal),P.Štergenich,Hanák

Branky:39.O.Zalubil,43.Hanák,68.Žajdlík…..12.Knap,90.Sokol.

Trenéři:Zalubil B.,Hyrák M.

Rozhodčí:Šlahůnek z Těmic.

Diváků:60 (50 ze Lhoty).

Cenný úspěch s Boršicema

Dorost odjel k důležitému utkání o první místo za velké podpory svých fanoušků.Mamky navlečené v dresech a s třásněmi na hlavách hnaly celý zápas své kluky za vítězstvím.Domácí,vědomi si svého zaváhání v úterý(2:6 s Prakšicemi)chtěli zvítězit a neztratit tím kontakt se špicí tabulky.Třetím rokem Boršice bojují o postup a třetím rokem jim to kazí Lhoťané.

Lépe do utkání vstoupili domácí,ve 12. min. se trefil po trestném kopu Knap 1:0.Hostující hráči se nevzdávali,vrhli všechny síly do útočení a odměnou byla výstavní střela Ondry Zalubila ve 39. minutě 1:1.To kluci potřebovali a za čtyři minuty už vedli 30tou brankou v sezóně Hanáka 1:2.

Domácí vstoupili do druhé půle s cílem utkání zvrátit,ovšem proti byl M.Žajdlík,který v 68.min. krásnou brankou po „ťukesu“ zvyšoval na 1:3.

Pak se děly věci.Rozhodčí Šlahůnek nejprve zapískal trestný kop proti domácím a v zápětí po strkanici ve zdi vyloučil po druhé žluté kartě Štergenicha.

Posledních deset minut se vleklo,domácí snížili v 90.min. na 2:3 Sokolem.Lhoťané si za předvedený výkon výhru zasloužilo.Na závěr proběhla „děkovačka“ za předvedený výkon hráčů na hřišti početnému publiku.