V 90. minutě neproměnil Jan Radoch penaltu

Trenéři:Zalubil, Hyrák

Rozhodčí:Mikulka

Diváků:22

TŘI ČERVENÉ KARTY V BŘEZOLUPECH A PRVNÍ PROHRA DOROSTU

Domácí Březolupy, až do utkání s naším dorostem, vyhrály jenom jednou. Mužstva dělil před zápasem rozdíl šestnácti bodů. Z tohoto pohledu se výsledek nedá nazvat jinak než jako velké zklamání ,i když chyběla opora zadních řad Marek Nenál.

Domácím vyšel vstup do utkání lépe a Rosík po průniku za obranou dává gól - 1:0. Lhoťané se po chvilce dostali do pár nadějných příležitostí, a ta správná přišla po dvaceti minutách hry. Roman Hanák se trefuje přesně a je vyrovnáno – 1:1.

Po kratší době si Kuban vyměnil post se Štergenichem. Bylo vidět, že Kuban je platnější v útoku než v obraně a ještě před odchodem do kabin dostává hosty do vedení - 1:2.

Pár minut po poločase došlo v naší obraně k velké chybě. Nikým trestuhodně nekrytý kapitán Březolup Rosík s přehledem hlavičkuje a srovnává na 2:2.

Lhota nechtěla prohrát, a tak se snažila zakládat šance.To samé si ale řekli i domácí z Březolup a hra byla poměrně vyrovnaná.

Když chybělo do konce zápasu dvacet minut domácí se dostali znovu do vedení- 3:2.
Závěr zápasu byl opravdu dramatický. Kuban dostal míč do ulice a řítil se sám na gólmana. Gólovou šanci mu překazil kapitán domácích a skluzem zezadu ho poslal k zemi.
Tento kontakt sudí ohodnotil pouze žlutou kartou, nikoli červenou.

V samém závěru zápasu zahrávají domácí v šestnáctce rukou a hlavní arbitr teď již nařizuje pokutový kop. Ale ještě než se penalta kopala, mezi hráči stojícími za velkým vápnem došlo k bitce.
Domácí kapitán postrčil Štergenicha, ale toho si rozhodčí nevšiml. V zápětí došlo k další potyčce, která už hlavnímu sudímu neunikla, a tak Štergenich společně s hráčem domácích šli pod sprchy předčasně. Penaltu ale trestuhodně zahodil Jan Radoch.

Minutu nato došlo k vyloučení druhého hráče domácích. Po tomto verdiktu bylo utkání ukončeno.

Text: Vojta Doležal