1.utkání 3 : 1 (22,-15,21,17)
2.utkání 0 : 3 (-19,-18,-19)

Sestavy: domácí: Hájek, Jakša, Jurček, Kunc P., Kunc M., Ostrezi, Varjan.
Hosté: Lukeš, Březina, Kusák, Hanák, Štajnoch, Štěpán J.

K našemu druhému letošnímu utkání jsme zajížděli v neděli 20.1.08 do Bzenecké sportovní haly. Náš soupeř volejbalisté TJ Sokol Bzenec jsou mužstvem
které ještě před pár lety hrávalo krajský přebor ve volejbalu.

Loňská první konfrontace Lhotského a Bzeneckého volejbalu pro nás nedopadla vůbec dobře, prohráli jsme dvakrát lehce 3:0. Ani dnes jsme si nedávali velké ambice na výhru už proto že nás jelo jen šest hráčů.

V prvním setu prvního utkání nás soupeř přehrával svou tvrdší hrou na síti a  vyhrál první set 25:22 .Do druhého setu jsme pozměnili systém hry a podařilo se nám po vítězství 15:25 vyrovnat stav utkání na 1 : 1. Ale v dalších dvou setech se nám výkon ze druhého setu nepodařilo zopakovat a oba
sety jsme prohráli 25:21 a 25:17 a celé utkání 3 :1.

Ve druhém utkání jsme soupeře od prvního setu zaskočili svou pozornou hrou v poli i na síti a když se nám dařilo i chytře překvapovat dobrýma ulívkama, rozhodli jsme utkání po vítězství v setech 19:25 ,18:25 a 19:25 na 0 : 3 v nás prospěch.

K poslednímu utkání v základní skupině přivítáme na domácí palubovce mužstvo TJ Sokol Veselí nad Moravou. Utkání se hraje v neděli 27.1.08 v 9 00hod.