Pěnčík -J.Hyrák,M.Doležal,J.Radoch,Zelený-Žajdlík,O.Zalubil,P.Hyrák(90.M.Pešík)-V.Doležal(30.Sovadina),Kuban(86.Bezděk),Hanák

Branky: 3.Hanák,35.Sovadina,88.O.Zalubil…..28.Doležálek(PK),87.Pištol

Rozhodčí:Pálka z Polichna
ŽK:Hanák
Diváků:40

Drama až do samého závěru

S mužstvem ze spodních pater tabulky to mělo být jasné vítězství,ale opak byl pravdou.Už ve třetí minutě sice poslal Kuban hosty do vedení,ale to bylo na dlouhou dobu vše.Domácí nakopávali dlouhé míče a spoléhali na brejky.Jeden se jim málem podařil.Po chybě v obraně vyrobili hosté faul a rozhodčí pískl penaltu.Tu Doležálek
bez problémů proměnil a stav utkání v 28.minutě srovnal na 1:1.

Trápení našich pokračovalo,až v 35.min čerstvý Jirka Sovadina svým prvním gólem v mistráku ze skrumáže dorazil míč do sítě 1:2.

Druhý poločas nepřinesl mnoho pohledných akcí.V jeho závěru domácím docházeli síly a hosté několikrát ohrozili domácí branku(2 tyče,břevno).V 87.min. kopaly Havřice roh a po minelách v naší obraně Pištol vyrovnal.Hosty tlačil čas a tak z následujícího protiútoku to vzal na sebe Ondra Zalubil.Od půlící lajny obešel vše co mu stálo v cestě a zavěsil 2:3.

Na hřišti zavládla nevídaná radost ,kdy byl střelec zavalen všemi spoluhráči.Těsné,ale vydřené vítězství nakonec hosté uhájili.