Branky: 13. Hubík – 34. a 72. z penalty Kříž, 56. a 86. Gajdorus.

Lhota: Soukeník- Nenál, Machala, Gabriel, Ratajský ( 75.Doležal) – S. Zbořil, Hubík(64.P.Štergenich), Dominik,J. Štregenich- Kusák- F.Zbořil.

Diváci: 120.

Rozhodčí: Kotačka.

ŽK: F.Zbořil, J. Štergenich, Kusák.

V JALUBÍ TOHO LHOTA PŘÍLIŠ NEPŘEDVEDLA…

V posledních čtyřech zápasech nemá Lhota příliš lichotivou bilanci. Pouhý jeden bod ze hřiště sestupující Korytné a přímo hrozivé skóre 3:13.

Začátek utkání na nerovném a tvrdém hřišti předposledního Jalubí přitom vyšel skvěle. Ještě neuběhla ani úvodní čtvrthodina a Hubík se z trestného kopu trefil parádně – 0:1.
Do poločasu dokázali potom domácí Křížem srovnat na - 1:1.

Druhý poločas utkání psali scénář už jednoznačně domácí fotbalisté. Lhota prakticky neohrozila branku Jalubí, a byl to jenom matný stín mužstva z některých jarních zápasů.

V 56. minutě dostal Jalubí do vedení kanonýr Gajdorus, a když domácí z penalty Křížem zvýšili na 3:1 bylo prakticky rozhodnuto. V samém závěru ještě Gajdorus přidal svoji druhou branku a pečetil vítězství domácích.

„Prohráli jsme naprosto zaslouženě,“ říká otevřeně trenér Josef Dominik.
„Naše hra byla plná nepřesných přihrávek, ztráta míče na půlce hřiště a z toho jsme do otevřené obrany inkasovali. Z naší strany to dneska byl výkon, který neodpovídal I.B třídě,“ dodal.

Za zmínku stojí první start dorostence Lhoty Doležala v mistrovském zápase mužů.

Text: StD

Pohled na tribuny v Jalubí. Možná by to chtělo posekat trávu. "Nejhorší hřiště a zázemí v I.B třídě," řekl po zápase stoper Petr Ratajský