Trenéři: Zalubil, Hyrák

Rozhodčí:Petr Gazda z Polešovic

Diváků:20

PRVNÍ ZTRÁTA BODŮ

V prvním poločase měli rozhodně víc ze hry domácí. Lhota se nedostala do pořádné gólové šance.

Všechny míče směřovaly do zahuštěného středu a krajní útočníci se k míčům moc nedostávali. Jednoduše řečeno - dopředu nula. Ani prozatím nejlepší střelec lhotského dorostu Roman Hanák nebyl skoro vůbec vidět.

Do druhého poločasu vstoupili lhotští dorostenci přece jenom o něco lépe. Jistota na jejich kopačkách stoupla a útočníci se víc dostávali do zakončení. Po hodině hry došlo k prvnímu střídání hostů, kdy Zelený, který poprvé nehrál v základní sestavě, střídal M.Buráňe a chtěl přesvědčit trenéry o své kvalitě, což se mu povedlo a dvacet minut před koncem dává vedoucí gól Lhoty - 0:1.

O minutku později už mohl být náskok dvougólový, ale z velmi nadějné pozice pálil Žajdlík těsně vedle.

V poslední desetiminutovce zraněného Kubana vystřídal Machala. Krátce po svém příchodu na hřiště měl na noze gólovou šanci, ale sám před půlkou odkryté brány trestuhodně prováhal správný okamžik ke střele.

Když už si Lhoťané mysleli, že povezou domů tři body, došlo v záloze k velké hrubce, čehož domácí využívají a v nastaveném čase střelou k zadní tyči Zich vyrovnává.

text a foto: Vojta Doležal