Lhota:

Soukeník – S.Zbořil, Ratajský, Gabriel, Dominik – J.Štergenich, O.Zalubil (87.Nenál), Matuštík, Hájek – F.Zbořil, M.Zalubil (67.Machala).

Trenér: Josef Dominik.

Ze čtyř zápasů venku výborných pět bodů!!

Obě mužstva hrála ještě v loni okresní přebor a domácí se do něj po ročním působení v krajské soutěži vrací. V průměrném zápase se diváci dočkali branek až po přestávce.Domácí dostal do vedení po ukázkové nahrávce Šimka Stanislav Popelka. Za Lhotu vyrovnával o tři minuty později Filip Zbořil. Lhoťané v posledních čtyřech zápasech třikrát vezli své hráče do nemocnice. Tentokrát má „ozdobené“ obočí sedmi stehy nejlepší střelec soutěže Martin Zalubil. „Korytná je sice beznadějně poslední, ale bod z tohoto zápasu beru,“ přiznal po utkání trenér hostů Josef Dominik.

StD

Zápas jsme sledovali minutu po minutě. Detailně mapoval reportér Dušan Dufka.

-60. Lhota odjíždí do Korytné autobusem, a ne osobními auty. Autobus není pro lhotské fotbalisty v poslední době zrovna obvyklý.

0. Ideální fotbalové počasí, asi 20 stupňů, mírně pod mrakem. Domácí - poslední mužstvo tabulky- nastupují v tradiční modročervené kombinaci. Lhota v červených dresech s nápisem autolakovna Szabó na prsou.

1. Martin Zalubil střílí asi z dvanácti metrů jenom do gólmana Málka. Lhota získává první roh.

10. Domácí kanonýr Šimek za sebou nechává obránce Lhoty Staňu Zbořila, ale jeho střela směřuje jenom do boční sítě.

15. Filip Zbořil z hranice velkého vápna míří nad.

29. Dominik zahrává z nadějné pozice přímý kop. Střela ovšem nabrala podobné parametry jako předcházející akce Filipa Zbořila.

30.-45. Na hřišti se neudálo nic důležitého, o čem by jsem měli fanoušky Lhoty informovat.

45. Hlavní arbitr zápasu Ptáček z Lipiny u Valašských Klobouk nastavuje první poločas o jednu minutu.

46. Lhota nastupuje do druhé půlky beze změny v sestavě.

50. Jožka Štergenich napřáhl asi z pětadvaceti metrů, jeho bombu gólman Málek jenom s námahou vytěsnil na roh.

55. Velmi přísná žlutá karta pro Jarka Hájka.

58. Střela Dominika z dobré pozice se příliš nevyvedla. Končí v náručí domácího gólmana.
V těchto chvílích se hraje většinou na polovině Korytné.

64. Gólová šance domácích. Bublík trefuje jenom gólmana Soukeníka.

67. Zraněného Martina Zalubila střídá Zdeněk Machala.

72. KORYTNÁ VSTŘELILA BRANKU A VEDE 1:0. Po pěkné akci se domácí dostávají
do vedení. Šimek nádherně nahrával a Popelka v souboji mezi čtyřma očima nedal Soukeníkovi šanci. 1:0.

76. LHOTA SROVNALA - 1:1. Dominik kope roh, míč z jeho kopačky našel Filipa Zbořila, a ten se hlavou nemýlil.

89. Lhota se dožaduje penalty za faul na Filipa Zbořila. Hlavní rozhodčí je ale jiného názoru a nechává pokračovat ve hře.

90. Rozhodčí necitlivě -v útočné akci Lhoty - končí zápas.

V dresu Lhoty Tomáš Matuštík, který nastoupil po jednozápasové pauze

"Zápas to byl takový, jaký byl rozhodčí," prohlásil po utkání Tonda Hejna. Hlavní arbitr pískal údajně špatně. Na fotce vedle Tondy Hejny další fanoušek Lhoty, také Tonda Ratajský