Rozhodčí:Doležal z Topolné

Diváků:40

Tři body z Kostelan, kde se nám delší dobu nedařilo zvítězit.

Dnes předvedli naši dorostenci opět kvalitní výkon.
Kostelany, které na nás ztrácely tři body, se moc nepředvedly. Konečně jsme u nich po delší době vyhráli. Vždy jsme odjeli poraženi nebo s remízou.

V první desetiminutovce toho nebylo moc k vidění. Byla to spíše nakopávaná než fotbal.
V 10.minutě se v nadějné pozici octl Hanák. Jeho křižná střela byla však neúspěšná.

V 15.minutě zahrávají domácí volný přímý kop z půlky. Střílený centr se dostal k Pěnčíkovi, který si nebyl jistý, jestli míč směřuje mimo bránu. Pro jistotu míč vyrazil do strany, toho se však chopil domácí útočník, nacentroval před prázdnou bránu a dobíhající Bureš poslal míč hlavou přesně do brány-1:0.

Po tomto obdrženém gólu se střední záložník Vašek Kuban vysunul na pravého útočníka a hráli jsme na tři útočníky. Vstřelit kontaktní gól se nám podařilo ve 24.minutě, kdy si Zalubil pohrál s obranou a z hranice šestnáctky vystřelil-1:1.

Domácí mohli ještě do poločasu přidat. Po průniku přes obranu se do šance dostal Bureš, Pěnčík však jeho samostatný nájezd zlikvidoval a míč vyrazil. Dobíhající hráč nastřelil pouze tyč a do kabin se šlo za nerozhodného stavu.

Hned na začátku druhého poločasu Kuban prošel obranou a po špatném zahrání ofsajdu, z malého vápna s klidem proměňuje-1:2.

Naše další šance skončily buď špatným zakončením nebo na kopačkách obránců.
V 54. minutě si míč vybojoval Zalubil, zatáhl po lajně a odcentroval před bránu, kde byl volný Hanák a ten po pěkném centru a pěknou střelou uklidil do brány-1:3.
I domácí se snažili zakládat šance, ale naše obrana si skoro se všemi poradila.

Po třetím gólu jsme sledovali spíše nezáživný fotbal u obou mužstev.
Samozřejmě držení míče bylo v náš prospěch.

To potvrdil i Ondra Zalubil střelou z 25 metrů, která skončila v síti-1:4. Minutu nato, po špatné rozehrávce, si míč vybojoval opět Zalubil a následovala stejná akce jako přes kopírák-a bylo to 1:5.
Zalubil dal v minulém zápase hattrick, což se mu podařilo i tentokrát, kdy v samotném závěru bez problému prošel obranou, všiml si však volného Honzy Radocha, nahrál mu do uličky a ten své 18.narozeniny oslavil gólem-1:6.

A to byla závěrečná tečka za výborným výkonem na soupeřově půdě.

text: Vojta Doležal

Podobně jako naši dorostenci se v pondělí před zápasem v Uh.Hradišti semkli Sparťané a také získali tři body

U míče Ondra Zalubil- za poslední dva zápasy šest gólů - to je jeho vizitka před utkáním podzimu proti vedoucím Prakšicím