OSTR.LHOTA-BORŠICE u BUCHLOVIC 2:1 (1:0)

Pěnčík-O.Buráň, Nenál, M.Doležal, Zelený,- Žajdlík(62.M.Buráň, 85.P.Hyrák),J.Radoch, O.Radoch(46.J.Hyrák),O.Zalubil, -Kuban, Hanák(90.Bezděk)

Rozhodčí: Jan Houdek ze Starého Města

Diváků:55

Zasloužená výhra v poslední minutě

Naši dorostenci dnes sehráli kvalitní zápas a zaslouží si pochvalu.

V prvním poločase bylo vidět, že naši chtějí uhrát co nejvíce. Mírná převaha vzrostla a začaly se tvořit nějaké šance.Ta správná přišla ve 22.minutě, kdy Zalubil dává gól a posílá naše do vedení. Kvalitní soupeř trefil pouze tyč Pěnčíkovy brány.

Do druhého poločasu vstoupily oba týmy vyrovnaně. Přesné přihrávky a pěkné akce jsme mohli sledovat u obou týmů. Aktivní útočník Zalubil byl dnes při chuti. Pěkné přihrávky do ulic a rozehrávky mu šly dnes na jedničku.

Blíží se samotný závěr zápasu a po chybě v obraně si naši dávají vlastní gól. Nešťastníkem byl Kuban, který nepřesně odkopl míč do vlastní brány.

Už jsme si mysleli, že to bude remíza, které by bylo opravdu škoda. Střídající Petr Hyrák ale rozhodl minutu před koncem základní hrací doby. Stav zápasu 2:1. Hned po rozehrávce hostů mohl zvýšit Hanák, ten se ale dnes gólu nedočkal. Boršice se dostaly asi k poslední šanci zápasu. Zahrávaly standartku v podobě rohu. Všichni hráči Boršic, včetně gólmana, se přesunuli před naši bránu. Již zmiňovaný gólman hostů měl na noze gól, ale ani nadvakrát se netrefil. Po této situaci hlavní rozhodčí zápas ukončil.

U našich při odchodu do kabin panovala dobrá nálada a oddechli si, že porazili tak těžkého soupeře.

Delegátem utkání byl pan Ladislav Vacenovský, předseda OFS Uherské Hradiště.

text a foto: Vojta Doležal