Soukeník- Hájek, Gabriel, S. Zbořil, Štergenich- Hubík, R.Dominik(80.Hanáček), J.Dominik, F.Zbořil(65.Bachan) -Zalubil, Kusák.

Tomaštík- Kraváček, Chmelař, Silný(60.Klajn),Frýbort-Maňásek, Janošek(81.Stránský), Matoušek(86.Gabriel), Bičánek-Hložný, Baštinec.

ŽK:Štergenich, Hájek, Bachan –Maňásek.

Diváci 140

FOTBALOVÁ MIZÉRIE LHOTY POKRAČUJE

Kudlovice vstřelily rychlý gól a potom už jenom chytře bránily svoje vedení.

Když po deseti minutách druhé půlky přidaly další branku bylo o utkání prakticky rozhodnuto. Domácí se ke kloudné fotbalové akci nedostali a potřetí v řadě odešli poražení. Po výborném startu do soutěže je to jenom stín mužstva z úvodu sezóny, kdy se hra domácích vyznačovala bojovností a fotbalovostí.

Po dvou prohrách a konečně v optimální sestavě šla Lhota do utkání s jediným cílem-vyhrát. Hosté toužili minimálně po bodu.
„Prakticky se stejným kádrem jako loni, kdy nebýt odpočtu bodů, tak bychom postupovali, se v letošní sezóně nemůžeme chytit. Snad to vyjde ve Lhotě,“ přál si hostující kapitán Roman Bičánek.

Jeho přání se začalo naplňovat už po pěti minutách hry. Trestný kop z pětatřiceti metrů si postavil Kraváček a s pomocí lehké teče poslal hosty do vedení - 0:1.

Ve dvacáté minutě mohlo být vyrovnáno, míč šel po ose Gabriel, Filip Zbořil, Kusák. Posledně jmenovaný ale střílel z hranice penalty vedle. O minutu později měl znovu Kusák další gólovou příležitost, přibližně ze stejné pozice-pro změnu pálil jenom do brankáře.

Až do závěrečné pětiminutovky první půlky se na hřišti nic co by stálo za zaznamenání neudálo.

Pět minut před odchodem do kabin mohl srovnat Zalubil, ale jeho hlavička z deseti metrů skončila nad brankou gólmana Kudlovic Tomaštíka.

Naopak mohlo udeřit na druhé straně. Kapitán hostů Bičánek střílel z první, jeho prudká střela mířila naštěstí pro domácí do míst, kde stál gólman Soukeník.

Minutu před odchodem do kabin ještě vystřelil Hubík z nadějné pozice těsně vedle.

V úvodu druhého poločasu se prezentoval dvěma dalekonosnými ranami Jirka Dominik, obě skončily těsně nad brankou hostů.

Po deseti minutách druhé půlky se na hranici šestnáctky dostal k míči kudlovický Matoušek a šťastným lobem přehodil domácího gólmana Soukeníka-0:2.

Domácí v druhé pětačtyřicetiminutovce prakticky nevystřelili na branku Tomaštíka. Místo očekávaného tlaku byla na jejich kopačkách jenom nepřesnost a křeč. Naopak hosté čtvrt hodinky před koncem mohli udeřit potřetí. Baštinec šel úplně sám na domácího gólmana, ale zbrkle a příliš brzy vystřelil a Soukeník mu jeho akci zlikvidoval.

„Naše krize se prohloubila natolik, že výkon celého mužstva je křečovitý,“ přiznává trenér domácích Josef Dominik a  hledá příčinu prohry „V poslední době se nedokáže prosadit útok a také záloha je bez pohybu. Smůla byla v tom, že jsme dostali brzo gól. Druhá branka soupeře byla poměrně šťastná. Naši hráči už si přestávají věřit.“

Jaroslav Litoš trenér vítězných Kudlovic nechtěl utkání kupodivu hodnotit vůbec, ale nakonec přece jenom něco řekl. „K vítězství nám pomohla rychlá první branka a od toho se odvíjel celý zápas. Mohli jsme hrát v klidu zezadu. S ojedinělého brejku jsme potom přidali druhý gól a tím bylo rozhodnuto. Dneska si zaslouží zvlášť pochvalu, kromě celého mužstva, náš gólman Tomaštík, který zlikvidoval dvě nebezpečné šance Lhoty.“