Branky:3 Skopal M.,Dufka,Pavlas,Štergenich

Rozhodčí:Malušek Miroslav

Sestava:Goliáš,Dominik M.,Ratajský,Štergenich,Bartoš,Pavlas,Machala,Zámečník J.,Haláč,Dufka,Skopal M.,Hyrák M.,Radoch,Zámečník B.,Stánec,Miklíček

Letos největší výhra

Fotbalisté z Moravského Berouna přijeli do Lhoty už po druhé a dokázali tím,že se jim na Slovácku líbí.Po loňské remíze 2:2 měli ambice na plichtu i letos.Lhoťané byli ale proti a svému soupeři nadělili na cestu půltucet gólů.

V prvním půli se gólově prosadili oba útočné hroty domácího mužstva M.Skopal i St. Dufka.Po vzájemné spolupráci dali branky po rychlých akcích.Hosté se dostávali před branku Lhoty jen sporadicky a když už měli šanci,bez problémů vše vyřešil brankář Goliáš.

Do druhého poločasu nastoupil už M.Hyrák,který hru zjednodušil a hlavně zrychlil.Po pěkných rychlých akcích přidali Lhoťané další branky M.Skopalem,F.Pavlasem a F.Štergenichem.Hosté pak už jen korigovali na konečných 6:1 pro Lhotu.
Sponzorem sobotního utkání byla hospůdka u Jurásků,kde se obě mužstva po zápase sešla k přátelskému posezení.Poděkování patří paní Jiřině Juráskové.

V sobotu 29.9. odjíždí internacionálové k dalšímu přátelskému
zápasu do Nivnice.Odjezd v 15 hodin,začátek utkání v 16 hodin.6.října přijede do Lhoty mužstvo Chirana Stará Turá ze Slovenska.13.10. odjíždí staří páni k odvetě do Moravského Berouna.

Text: F.Štergenich