Pěnčík Hyrák J.-Doležal M.-Nenál-Zelený(65.Sovadina) Žajdlík-Štergenich(75.Bezděk)-Radoch Hyrák P.-(46.Pešík)-Kuban(70.Machala)-Hanák

Branky:40.,42(PK).,68(PK).Radoch J., 12.,43.Hanák,5. Kuban

Trenéři:Zalubil B.,Hyrák M.

Rozhodčí:Pálka Bronislav z Polichna

Diváků:asi 50

Povinné vítězství

Úkolem našich dorostenců bylo zvítězit a vylepšit si skóre. Už v  5.minutě střílel Kuban- 1:0.
Sedm minut poté se krásnou střelou trefil Hanák- 2:0.

Pak se na chvíli fotbal ze hriště jakoby vytratil, až přišla 40.minuta a Radoch přidal 3 gól. Za 2.minuty je v pokutovém území faulován Štergenich a nařízenou penaltu Radoch proměnil a zvýšil tak na 4:0. Ve 43.minutě Hanák překonává brankáře podruhé a je to 5:0.

Ve druhém poločase se projevilo páteční utkání v nohou, ale kluci chtěli udržet náskok.V 68.minute se kopala další penalta a Radoch úspěšně dovršuje svůj hattrick a potvrzuje svou střeleckou formu- 6:0.Hosté se dočkali až v 90.minutě, kdy koriguje na konečných 6:1 Foltýn.