Mistrovství Lhoty- muži (26.srpna 2006)

ZDENĚK KOTAČKA - VÍTĚZ MISTROVSTVÍ LHOTY

V sobotu 26.08. 2006 proběhl již 24. ročník turnaje o nejlepšího lhotského tenistu. Pro členy tenisového klubu by to měla být prestižní záležitost a „vrchol sezóny“. Vždyť jiný turnaj ve dvouhře se kromě turnaje veteránů nekoná. Bohužel tomu tak nebylo. Dostavilo se pouze 7 tenistů. Že nepřišli někteří „staří páni“ dokážeme pochopit, protože ti si změřili své síly na již výše uvedeném turnaji. Ale kam se poděli ostatní? Takže chlapi, příští rok se polepšete a nebojte se přijít!

Vzhledem k počtu účastníků jsme zvolili systém hry každý s každým. Hrálo se na 9 vítězných gamů. Bylo to opravdu náročné a všichni hráči zaslouží absolutorium (Vlastik Radoch a Pavel Turčin odehráli 87 resp. 85 gamů během necelých 10 hodin!). Škoda, že se během turnajového klání zranil Jirka Jenčo, který 3 zápasy skrečoval kvůli zranění zad.

V turnaji jednoznačně zvítězil Zdeněk Kotačka, který během soboty nenašel přemožitele. Zdeněk předváděl pohledný celodvorcový tenis. Velmi dobře kombinoval liftované údery, výborně servíroval a skvěle se pohyboval po kurtu. Titul ostrožskolhotského mistra mu náleží právem.

Pořadí:

1. Zdeněk Kotačka 6 vítězství
2. Jaroslav Žajdlík 5 vítězství
3. Vlastimil Radoch 3 vítězství *
4. Pavel Turčin 3 vítězství
5. Juraj Jenčo 2 vítězství
6. Petr Lopata 1 vítězství **
7. Martin Hubík 1 vítězství

* lepší vzájemný zápas s Turčinem 9:7
** lepší vzájemný zápas s Hubíkem 9:5Závěrem bychom chtěli poděkovat p. Liboru Matuštíkovi za sponzoring našeho turnaje.

Prodej IT & INTERNET provider
Bc. Libor Matuštík
Nové Záhumní 453
687 23 Ostrožská Lhota

tel.: 603 237981
fax.: 572 598865
e-mail: matustik@prodejpc.com
http: www.prodejpc.com
Text: Pavel Turčin