MORAVSKÝ BEROUN - LHOTA 3:2 (13.10.2007)

TJ GRANITOL MORAVSKÝ BEROUN-SK OSTR.LHOTA 3:2 (1:2)

BRANKY:Machala,Skopal M.

SESTAVA:Goliáš-Radoch,Machala,Štergenich,Bachan-Žajdlík Sv.,Pavlas,Skopal M.,Hanáček-Zbořil,Jurásek S.

Do Moravského Berouna odjelo pouze jedenáct hráčů.Minulý týden proti Staré Turé bylo fotbalistů více než 2x tolik! Ti, kteří nejeli, mohou litovat, protože to byl jeden z nejlepších výkonů letos.

Na krásném pažitu, v podhůří Jeseníků, začali domácí náporem, protože chtěli soupeři oplatit vysokou porážku ze Lhoty,v poměru 1:6. Za chladného podzimního počasí se hosté rozehrávali postupně,ale stálo to za to.I když prohrávali 0:1,hráli technický fotbal na jeden dotyk s míčem a vyrovnání se dostavilo velmi brzy.Ve velkém vápně byl sražen Hanáček a kapitán Machala se z penalty nemýlil.

Lhoťané měli do konce poločasu ještě čtyři vyložené šance, ale gól dal jen kanonýr Martin Skopal, po učebnicové akci celého mužstva.

Druhý poločas byl kopií prvního. Omlazení domácí měli tlak, ale obrana, v čele s výborným Goliášem v brance, dlouho odolávala. Domácí hráči vyrovnali až deset minut před koncem.Smůlu si vybrali hráči Lhoty v poslední minutě zápasu. Po centru z pravé strany dal vítězný gól nejvyšší hráč Berouna, který se šťastně hlavou trefil k tyči.

Je to velká škoda, protože za předvedený výkon si bývalí hráči prohrát nezasloužili.Mužstvo odvedlo velmi dobrý, poctivý výkon, který ocenili i domácí fanoušci.

Poděkování tentokrát patří panu Josefu Sedláčkovi, za pronajmutí své dodávky, kterou bývalí hráči k zápasu odcestovali.

Text:F.Štergenich