Mutěnice-Baník"B" (26.5.2007) Tomáš Malušek pečetil vítězství

FK MUTĚNICE-BANÍK OSTRAVA“B“ 3:0 (1:0)

Mutěnice:
Petr - Zemánek, Jašíček, Obal, Štěpanovský, Zapletal, Válek, Dorotík (33. Pekar), Skřipec (37. Malušek), Bílek (75. Pochylý), Molnár

V 11 minutě obdržel hostující hráč Hoffmann žlutou kartu a ve stejně minutě proměnil penaltu domácí hráč PETR BÍLEK- 1:0

33. Domácí střídají, když odešel Dorotík a přišel Pekar.

35. První šance střídajícího Pekara, ale mířil těsně nad.

37. Střídání. Odchází Skřipec a přišel MALUŠEK

Dnešnímu utkání přihlíží 250 diváků.

První poločas skončil.

Začal druhý poločas

Utkání se hraje převážně ve středu hřiště.

75 Žlutá karta pro Obala. Baník kope standartní situaci z nadějné pozice. Míč směřuje vedle brány.

87.Domácí zvyšují na 2:0, když po nedorozumění obránce s brankářem a následné malé domů k údivu diváků skončil míč v síti. Gól byl připsán jako vlastní hostujícímu Križanovi.

90.TOMÁŠ MALUŠEK dává tečku za dnešním utkáním v podobě 3. branky, když po pěkně nahrávce Zapletala šel sám na branku a přehodil hostujícího brankáře.

Slušivé dresy s vinařským motivem mají Mutěnice

Vlastní gól Baníku-0:2

Tato střela z kopačky Tomáše skončila těsně nad

Na snímku Milan Válek, kterému se gólmana Baníku Adama Kosmáka překonat nepodařilo

Tomáš Malušek v akci

Tento míč letí do branky Baníku.Běžela poslední minuta zápasu 3:0. Pátá branka Tomáše v dresu Mutěnic.
"Přesně tak jsem to chtěl umístit," liboval si po zápase střelec.