Mutěnice-Bystrc 3:1

Mutěnice si poradily i s brněnskou Bystrcí

Mutěničtí fotbalisté si připsali druhé vítězství v přípravě

Mutěnice – Třetiligoví fotbalisté Mutěnic porazili po Jakubčovicích i další tým ze druhé nejvyšší soutěže. Nad brněnskou Bystrcí zvítězili 3:1.

Domácí trenér František Ondrůšek postavil do pole opět celou čtveřici posil, Rudolfa Obala, Juraje Škripce, Matůše Pekára a Radka Dorotíka.
Svěřenci bývalé olomoucké legendy, Oldřicha Machaly, přijeli se známými tvářemi z brněnského prvoligového FC Hlavatým a Belejem. Chyběl nemocný Aleš Šustr i Bosňan Novakovič.

Jakmile mutěničtí hráči vletěli do zápasu, ihned vedli zásluhou Maluška. V první půli se hrál pohledný a vyrovnaný fotbal, ze kterého měli více brankového užitku domácí. Na 2:0 zvýšil ve 35. minutě Bubenko.

Hosté se snažili o snížení, což se jim podařilo až v 75. minutě, když se z přímého kopu pohotově trefil Belej. Hned po rozehrání se dostali Mutěničtí do pokutového území Bystrce. Tam byl nedovoleně atakován dobře hrající Malůšek. S nařízenou penaltou si věděl rady nový exekutor Škripec tak, že dokonce protrhl síť.

Více branek se již v Mutěnicích diváci nedočkali.

FK Mutěnice – FC Dosta Bystrc-Kníničky 3:1 (2:0). Branky: 1. Malušek, 35. Bubenko, 77. Škripec (pen.) – 75. Belej. Diváci: 80.
Sestava Mutěnic: Štěpán – Štěpanovský, Jašíček, Bílek, Zapletal – Malušek, Pochylý, Bubenko, Molnár – Obal, Škripec. Střídali: Zemánek, Pekár, Dorotík.

Zdroj:Hodonínský deník