Trenéři:Zalubil ,Hyrák

Rozhodčí:Mařák

Diváků:15

Tři body z Nedakonic

Do Nedakonic se jelo pro tři body a to se začalo naplňovat už v 6.minutě, kdy Kuban doklepl míč do domácí branky.
Domácí nechtěli dát nic zadarmo a z ojedinělého útoku vyrobila naše obrana ruku ve vápně. Ve 32.minutě penaltu s přehledem proměnil Hlaváč.

Ve 39.minutě centroval trestňák M.Doležal a sváteční střelec Michal Buráň pohotovým volejem strhuje vedení na naši stranu.

Dle názoru trenérů to byla první branka Michala za dorost.

Do druhého poločasu vletěli naši jako uragán a v rozmezí 47.(Žajdlík),49.(Hanák),50.(Kuban) zvýšili stav na 1:5.

V 53. minutě domácí snížili Petkem na 2:5. V 65.minutě měli domácí výhodu druhého pokutového kopu, ale Pěnčík míč vyrazil.

V 67.minutě Žajdlík pohotově dorazil míč do sítě 2:6.

V 72.minutě Zalubil zvyšuje technickou střelou na 2:7 a v 84.minutě J.Radoch na 2:8.
Další šance Zalubila(2 tyčky,břevno),břevno Buráňe doslova volaly po gólu.
Utkání řídil s přehledem p.Mařák, protože delegovaný rozhodčí p.Ševčík se nedostavil.