SK OSTR. LHOTA - O.N.VES "B" 2:1

OSTROŽSKÁ LHOTA - OSTR.NOVÁ VES „B“ 2:1 (0:1)

Ve druhém jarním kole se na našem hřišti představilo béčko sousední Ostrožské Nové Vsi, které je v tabulce na sedmém místě.

V prvním poločase se domácí mužstvo nemohlo dostat do tempa a mnoho toho k vidění nebylo. Hostům se dařilo v obraně, a naše hráče, s  vyjímkou gólové šance Gabriela z 23. minuty, téměř k ničemu nepustili. Naopak v 38. minutě podcenil brankář Soukeník lehkou střelu hostů z  hranice šestnáctky, a po jeho hrubé chybě domácí prohrávali 0:1.

V poločase trenér domácích poslal na hřiště místo F.Zbořila do útoku Hubíka a toto střídání se vyplatilo už v 52. minutě, kdy Hubík hlavičkou vyrovnal na 1:1.V 60. minutě Gabriel založil akci, přihrál Martinovi Matuštíkovi, který tvrdě vystřelil, hostující brankář míč jenom vyrazil před sebe a Zalubil pohodlně otočil výsledek na 2:1.

Velmi dobře hrál Gabriel, který měl velký podíl na vítězné brance.

Celý druhý poločas bylo domácí mužstvo lepší a zaslouženě zvítězilo, i když se zdá, že mužstvu chybí podzimní pohoda.