Pět gólů Tomáše v dresu Mutěnic za fotbalový víkend (4 - 5. listopadu 2006)

Mutěnice odjely ze Slezska s remízou

MALUŠEK SE STAL PRAVÝM ŽOLÍKEM TRENÉRA HOSTÍ ONDRŮŠKA

Třetiligoví fotbalisté Mutěnic dokázali v Karviné vyrovnat v devadesáté páté minutě i v deseti. Střelecky se chytil autor dvou branek Tomáš Malušek.

Do mutěnické sestavy se vrátil po svalovém zranění Bubenko. První půle přinesla jen průměrný fotbal a mezi vločkami sněhu zaujala především Mackova bomba do břevna. Hosté byli v úvodním dějství lepším týmem.
V 53. minutě však riskantně vyběhl mutěnický gólman Beer proti domácímu záložníkovi Holému, míč se poté odrazil k útočníku Juroszkovi, který zajistil do prázdné branky pro domácí barvy vedení.

Hosté srovnali v 75. minutě Maluškem, jehož centr skončil u karvinské tyče. Drama nastalo v samém závěru. V 86. minutě byl vyloučen po druhé žluté kartě mutěnický kapitán Bílek. O čtyři minuty později přesně hlavičkoval domácí útočník Opic a Beer lovil míč ze své sítě podruhé. Naštěstí měly Maluška, a ten oplýval střeleckou fazónou. V páté minutě nastavení rozhodl hostující záložník o dělbě bodů chytrým lobem.

„Pro oba týmy to bylo těžké utkaní, ve kterém musely jít na dno svých sil. Doplatili jsme na hrubé chyby našeho gólmana. Nakonec jsme dokázali vybojovat spravedlivou remízu,“ shrnul sobotní duel mutěnický trenér František Ondrůšek.

Městský SK Karviná – FK 2:2 (0:0). Branky: 53. Juroszek, 90. Opic – 75. a 90. Malušek. ČK: 86. Bílek (M). Diváků: 140.

Sestava Mutěnic: Beer – Štěpanovský, Jašíček, Zemánek, Zapletal (90. Ráček) – Macko (54. Malušek), Bílek, Bubenko, Novák – Molnár (68. Dupal), Koštuřík.

Poslední domácí zápas sehrají mutěničtí fotbalisté v sobotu od 14.00 proti Znojmu. „Fotbalisté Znojma jsou nejvíc nevyzpytatelné družstvo v soutěži. Musíme se na ně dobře připravit a potvrdit naši pozici,“ dodal Ondrůšek.

Mutěnice B – Kostelec 4:0 (1:0)

Opět silně posílená rezerva Mutěnic jednoznačně přehrála Kostelec. Skóre otevřel Kourek. Ve druhé půli se blýskl čistým hattrickem Tomáš Malušek, čímž završil svůj víkendový střelecký účet na pěti brankách. Trefil se totiž ještě dvakrát ve třetí lize proti Karviné.