Pěnčík-J.Hyrák,Nenál,M.Doležal,Zelený-Žajdlík,O.Zalubil,M.Pešík-P.Hyrák,P.Štergenich(86.Sovadina),Hanák

Rozhodčí:Strapina

ŽK:M.Doležal, Štergenich, Zelený

Diváků:60

Zůstali pod vrcholem

Naši dorostenci odjeli k utkání o první místo do Prakšic opět za velké podpory našich roztleskávaček.

Pět branek ještě letos náš brankář nevytahoval ze sítě. Po čtyřech hrubých chybách naši kluci nabídli domacím šance, které trestali góly.

Ve 34 min. Ondra 1:0.Ve 40 min.Bartek 2:0 a ve 42 min. Ondra na hrozivých 3:0.

V 66.min svitla naděje a P.Štergenich snížil na 3:1.Vzápětí Ondra Zalubil nechal vyniknout brankáře domácích po dalekonosné střele.Hostující fandové neustále hnali kluky na branku soupeře.

Když to nejde oporám,nejde to nikomu.V 82.a 86.min. už domácí zvýšili svůj náskok na 5:1.

V 87.min. upravil Zalubil na konečných 5:2 pro domácí.

Kdyby kluci hráli v prvním poločase jako ve druhém,výsledek by nebyl takový jaký je.Domácí byli lepší v prvním poločase.Poklonu našemu mužstvu složil domácí trenér když prohlásil: ,,Tak dobré mužstvo tu ještě letos nehrálo˝.