Chvojka-Perůtka, Dvořák, Měrka, Vašek-Čtvrtníček, Štěrba(76.Hastík), Mikulášek(90.Slezák), Crla-Zemánek,Sanchez(85.Chmelař).

Soukeník-S.Zbořil(45.F.Zbořil), Gabriel, Ratajský, Hájek- J.Dominik, Hubík, R.Dominik, Bachan(80.Machala)-Zalubil, Kusák.

Rozhodčí: Kubáň.

ŽK:Zemánek- Bachan, J.Dominik,F.Zbořil.

Diváci: 80.

Z HROZÍCÍ OSTUDY NAKONEC PŘIJATELNÝ VÝSLEDEK

O tom, že si Lhota nepřipíše ani jeden plusový bod do tabulky pravdy se rozhodlo v první půlhodině zápasu. Po hrubých chybách obrany a nejistoty hostujícího gólmana, domácí čtyřikrát udeřili a prakticky bylo po zápase. V druhé půlce svitla přece jenom pro Lhotu jiskra naděje, která ale netrvala déle než dvacet minut.

Byla to pravděpodobně nejhorší půlhodina, kterou hosté v dosavadním průběhu soutěže předvedli. Při první brance Gabriel nechával míč gólmanu Soukeníkovi, ten zaspal na lajně, balón se dostal na velké vápno k Crlovi , a ten střílel tvrdě a přesně -1:0.

Po čtvrthodince hry sestřelil ve vápně domácí brankář Chvojka Hubíka - jasná penalta, ale rozhodčí nechal pokračovat ve hře.

O čtyři minuty později centruje z úhlu Sanchez, jeho centr našel na malém vápně úplně volného Crlu a ten pohodlně dorazil- 2:0.

V polovině poločasu kopali domácí rohový kop.Míč letěl na zadní tyč, kde zcela volný Zemánek zvyšuje – 3:0. Půlhodinu z říše snů pro domácí uzavřel Čtvrtníček. Po akci Crli střílí z šestnáctky po zemi k tyči -4:0.

O minutu později zachraňoval Soukeník, když Dvořákovu střelu z pěti metrů vytěsnil na roh. Nahrával znovu Crla.

Hosté korigovali v poslední minutě. Po faulu na Hubíka si postavil trestný kop Jirka Dominik- 4:1.

Do druhého poločasu udělal trenér Lhoty bratrskou rošádu. Zbořila za Zbořila. Nevýrazného Staňu, který měl s fotbalovým a velice pohyblivým Crlou velké problémy, střídal Filip.

Ještě neuběhlo z druhé půlky ani pět minut a proti domácím se kopala penalta za ruku. Martin Zalubil oživil naději- 2:4. Hosté se vrátili do zápasu za dalších pět minut. Hubík nahrával a  střídající Filip Zbořil z malého vápna zadělal na drama – 4:3.

Čtvrt hodinky před koncem zápasu postrčil míč nejlepší hráč na hřišti Ondra Crla Čtvrtníčkovi, a ten zajistil domácím definitivu - 5:3.

Těsně před koncem ještě domácí kapitán Zemánek neproměnil penaltu, když jeho střela skončila na tyči.

„První půlka jednoznačně v naších rukou,“prohlásil trenér domácích Ladislav Pochylý.
„ S hrou jsem byl velice spokojený, šance, které jsme měli se proměnily. Druhý poločas se hosté dostali do zápasu, náš polovlastní gól, penalta a zvrtlo se to na jednobrankové vedení. Věřil jsem, že to dotáhneme do vítězného konce, a to se nakonec potvrdilo.Musím pochválit Ondru Crlu, který byl jednoznačně nejlepší hráč na hřišti.
Výborně zahrál i Lukáš Čtvrtníček,“ připomněl velké chvíle svých opor domácí kouč Pochylý.

Josef Dominik nechtěl ani po pěti brankách v síti jeho mužstva nikoho jmenovitě kritizovat.
„Typické naše utkání venku, první poločas ustrašený výkon od všech našich hráčů. Nemáme sice body, ale ani ostudu, která nám po půlhodině hrozila.Svou špatnou hrou jsme umožnili domácím rozehrávat akce prakticky jak chtěli. Škoda ještě neproměněných šancí Martina Zalubila v druhém poločase.“