Zranění nebo chybí: nikdo

Rozhodčí: Bohumil Čikl z Hodonína

ŽK: J.Dominik,Hájek,F.Zbořil

Diváci: 100

K dalšímu důležitému zápasu jeli naši hráčí do Traplic, a pokud nechtěli ztratit kontakt s vedoucí Korytnou, nesměli prohrát. Nebyli jsme přitom ve vůbec jednoduché situaci! Domácí hrají na jaře velmi dobře, o čemž svědčilo deset nasbíraných bodů, tedy stejný počet jako naše mužstvo.

Naši hráči začali lépe, dostávali se častěji před branku domácích, ale chyběla jim finální přihrávka a větší klid při zakončení. Do vedení šly paradoxně Traplice, po hrubé chybě naší obrany po autovém vhazování, vedli Traplice 1:0. Stínem utkání bylo vážné zranění našeho hráče Richarda Dominika z prvního poločasu, existuje podezření, že má zlomený palec.

Do druhé pětačtyřicetiminutovky jsme nastoupili s dvojím střídáním v sestavě a postupně přebírali režii zápasu. Zaslouženého vyrovnání jsme se dočkali dvacet minut před koncem! Za ruku traplického hráče se kopala penalta a Kusák se nemýlil - vyrovnáno 1:1!

A to ještě nebyl konec! Když do konce zápasu chybělo asi sedm minut, vstřelil svoji třetí branku na jaře Filip Zbořil! A zajistil tak veledůležité tři body!

„Musím přiznat, že naše dnešní vítězství bylo z kategorie šťastných, mrzí mě zranění klíčového hráče Richarda Dominika,“ přiznal po zápase trenér Lhoty Dominik. Jeho protějšek Růžička hodnotí utkání takto. „Chtěli jsme navázat na čtyři vítězství v řadě, dnes se u nás ale představilo velice kvalitní mužstvo, hosté nás přehráli hlavně ve středu hřiště a zaslouženě vyhráli.“

Text: Stanislav Dufka