Nový volejbalový rok 2008 zahájili lhotští volejbalisté vítězstvím.

2.utkání: 2 : 3 (23,23,-23,-20,-9)

Sestavy:
Domácí: Hrančík,Hejda,Olšák,Opravil R.,Opravil J.,Přikryl,Grebeníček,Maděra.
Hosté : Kodým,Kusák, Lukeš, Štajnoch,Štěpán M.,Hanák,štěpán J.

K prvnímu letošnímu dvojutkání jsme zajížděli netradičně ve čtvrtek 10.1.08 večer do Tupes. Mužstvo Tupes je mužstvo nad kterým se nám daří vyhrávat a se kterým máme kladnou bilanci.

Začátek prvního utkání se nám vůbec nepodařil a domácí se snadno ujali vedení 0:3 v prvním setu.O toto vedení se ale vlastními chybami připravili svou zbrklou hrou na síti a nepozorností v poli. Nám se podařilo vyrovnat a ujmout se vedení o pár míčů které jsme si udrželi až do vítězství v setu 20:25.
Ve druhém setu byla hra vyrovnaná ale náš větší důraz v koncovce druhého setu vedl k našemu vítězství v setu 25:27.
Třetí set domácí nezvládli vůbec a snadno prohráli 12:25 a celé první utkání 0 : 3.

Toto vítězství nás trochu uspalo a do druhého utkání, které domácí zahájili v pozměněné sestavě,jsme vstoupili špatně a první dva sety prohráli shodně
25:23. Ale nezvládnutý závěr třetího setu který jsme v koncovce vyhráli 23:25 domácí opět rozložil a čtvrtý set jsme lehce vyhráli 20:25 a vyrovnali stav utkání na 2:2.
V pátém rozhodujícím, zkráceném,setu jsme domácí už k ničemu nepustili a snadno vyhráli 9:15 a druhé utkání 2 :3.