Turnaj žen v Ostr.Nové Vsi (6. červen 2007)

PARÁDNÍ UMÍSTĚNÍ LHOTSKÝCH TENISTEK

Druhá Vendula Trněná, třetí Nika Klabačková, to je skvělá vizitka našich děvčat na turnaji v sousední Ostrožské Nové Vsi

V sobotu 2.6.2007 se v Ostrožské Nové Vsi uskutečnil 0. ročník tenisového turnaje v ženských dvouhrách. Účast byla vysoká, sešlo se celkem 17 hráček. Kromě domácích na turnaj přijelo pět tenistek z Ostrožské Lhoty a tři z Uherského Hradiště.

Z Ostrožské Lhoty přijely Táňa Goliášová, Vendula Trněná, Klára Štajnochová, Veronika Janásová a Nika Klabačková.

Pořadatelky velmi nezvykle rozdělily hráčky do tří skupin, ze skupin pak postupovaly pouze jejich vítězky, které si mezi sebou zahráli o první tři místa.

Vzhledem k tomu, že se jednalo o nultý ročník turnaje pořadatelky neměly podle čeho nasazovat do skupin a tak se stalo, že se ve 2. skupině sešly velmi silné hráčky, jmenovitě Alena Durnová (vítězka turnaje), Táňa Goliášová, Klára Štajnochová a Eva Jurásková.

Lhotské tenistky na turnaji dosáhly velmi dobrých výsledků, když Vendula Trněná skončila na druhém místě a nejmladší účastnice turnaje Nika Klabačková skončila třetí. Turnaj vyhrála zaslouženě domácí Alena Durnová, která nenašla za celou sobotu přemožitelku.

Text a foto: Zdenek Kotačka

Njlepší ze lhotských tenistek - druhé místo Vendula Trněná

Nejmladší hráčka a krásná bronzová medaile - Nika Klabačková

Prní tři z nultého ročníku turnaje žen v Ostrožské Nové Vsi