Otrokovice: Sychra- Kubina, Dvořáček, Rajtara, Chladnula(76.Zimčík)- Bořuta(85.Lízanec), Malota, Polách, Varmuža-Horák(45.Chaloupka), Gazda.

Rozhodčí: Kotačka- Bartoň, Batík.

ŽK: Kubina- R.Dominik, J.Štergenich.

Diváci: 75.

PROHRA MEZI PANELÁKY

O poločase to vypadalo pro Lhotu na debakl. Nakonec z toho byl přijatelný výsledek.

Lhota dostala během čtyřiadvaceti minut první půlky čtyři góly a bylo po zápase. V druhé půlce hosté dvakrát korigovali, ale střelecky disponovaný Varmuža nepřipustil žádné drama a Viktorka tak dál doma neztratila ještě ani bod.

„Když nás nechtějí v divizním „áčku,“ tak si tu soutěž vykopeme sami.“ Zdá se že s tímto heslem to myslí záložní mužstvo Viktorie Otrokovice smrtelně vážně.
I když lídrovi soutěže jarní start nevyšel podle představ, na Lhotu se tým trenéra Maloty připravil skvěle. „Ze zápasu jsem měl trošičku obavy, na podzim jsme ve Lhotě prohráli a ani minulý týden v Jarošově nehrálo mužstvo podle mých představ. Všechno jsme si ale v kabině vyříkali a dneska musíme vyhrát,“ plánuje před zápasem domácí trenér.

Domácí začali pěkně zostra. Od první minuty se hnali do útoku. Byli u všeho o krok spíš a z úvodního tlaku vytěžili vedoucí gól. Po prudké střele nedokázal Soukeník udržet míč, který se odrazil k Bořutovi a ten už si věděl rady-1:0.

O tři minuty později ale mohlo být srovnáno. Filip Zbořil šel úplně sám na domácího gólmana, ale jeho střelu mu Sychra zlikvidoval.
Ve 21. minutě našla přesná přihrávka na malém vápně domácího Fajgaru , který pohodlně uklidil míč do branky-2:0.

Za další minutku už odskočili domácí o tři branky. Kapitán Lhoty Gabriel nedůrazně odkopával míč, ten se dostal k Varmužovi a na jeho výstavní bombu byl Soukeník krátký-3:0.

Po půlhodině hry mohli hosté korigovat. Štergenich mistrovsky přihrával na oba útočníky hostů. Filip Zbořil z pěti metrů ale jen ukopl míč Zalubilovi a připravil ho o téměř stoprocentní gól.

Deset minut před koncem poločasu přidali domácí čtvrtou branku. Polách krásnou bombou ze šestnáctky přímo do horního „růžku“ Soukeníkovy svatyně- 4:0.
V závěru poločasu mohl hrozivé skóre pro hosty upravit Richard Dominik, ale jeho střela dva metry za hranicí velkého vápna skončila těsně vedle.

Do druhého poločasu nastoupili domácí ukolébaní čtyřbrankovým náskokem a to se jím mohlo zle nevyplatit.

V 70. minutě šel míč po ose Patrik Štergenich – Zalubil - Josef Štergenich a posledně jmenovaný po křížném centru snižuje hlavou asi z šesti metrů -4:1.

Hosté ožili a začali se tlačit víc do útoku. Když chybělo do konce zápasu dvanáct minut zahrával Richard Dominik rohový kop. Na mistrovsky kopnutý míč si k zadní tyči naběhl Filip Zbořil a prudkou hlavičkou dal hostům naději -4:2.

O pět minut později Lhoťané pravděpodobně promarnili šanci na zvrat v zápase. Filip Zbořil po chybné malé domů domácí obrany prováhal svoji další gólovou šanci. Do konce utkání pět minut, domácí Bořuta přihrával a Vavruška svým druhým gólem v zápase rozhodl o konečném výsledku - 5:2.

„Zaspali jsme začátek, ale za stavu jedna nula pro domácí jsme měli obrovskou šanci vyrovnat. Dneska jsme hodně chybovali v obraně. Nepokryli jsme jejich klíčové hráče. Za stavu 4:2 jsme hráli vabank a to se nám bohužel nevyplatilo,“ říká po zápase kouč Lhoty Josef Dominik.

„První půlka byla podle mých představ. Bohužel do druhého poločasu jsme nastoupili jako mistři světa, a to se nám mohlo nevyplatit. Hráli jsme příliš profesorský fotbal. Nakonec jsem ale s výsledkem spokojený,“ potvrdil domácí trenér Ivan Malota.