Ostrožská Lhota – Březolupy 3:1, 3:2.

Ostr.Lhota: Březina Ot. Kusák Jar. Kodým Zd. Hanák Mil. Lukeš Pav. Štajnoch Ros. Štěpán Mil. Štěpán Jar.

VOLEJBALISTÉ DVAKRÁT VÍTĚZNĚ

3 : 1 (22:25)-(25:14)-(27:25)-(25:15)

K dalšímu mistrovskému utkání přijeli na naši palubovku volejbalisti TJ SOKOL BŘEZOLUPY.

V prvním utkání se nám vydařil začátek prvního setu,kdy jsme se celkem snadno dostali pozornou hrou do vedení 10:2.
Ale následná série našich nevynucených chyb a ztráta koncentrace vedla k tomu,že hosté srovnali stav utkání a vytvořili
si mírný náskok,který si udrželi až do vítězství v prvním setu 22:25

Ve druhém setu jsme soupeře jasně přehráli 25:14 a srovnali stav utkání na 1:1na sety.
Po vítězství v dalších dvou setech 27:25 a 25:15 jsme první utkání vyhráli 3:1.

3 : 2 (25:14)-(26:24)-(24:26)-( 9:25)-(15:11)

Ve druhém utkání nám opět patřil začátek a svou důraznou hrou jsme vyhráli první set 25:14 a druhý 26:24.

Tento stav se opakoval i po třetím setu ale pro hosty,kteří využili naší nesoustředěnosti a vyhráli třetí set 24:26 a snížili
stav utkání na 2:1.

Čtvrtý set byl z naší strany hotovou tragédií když nás soupeř jasně přehrával a vyhrál čtvrtý set 9:25.

Následoval pátý rozhodující set.Možnost ztráty dobře rozehraného utkání nás přinutila ke zvýšení koncentrace a důrazu
což vedlo k vítězství v pátem rozhodujícím setu 15:11 a v druhém utkání 3:2.

K dalšímu utkání zajíždíme 4.11.07 do sousedního Uherského Ostrohu.Začátek utkání je v 9.00 hod.