NOVÁ SEZÓNA ZAHÁJENA: LHOTA - HRADIŠTĚ 2 : 3, 3 : 2

Volejbal ročník 2007-2008

SK Ostrožská Lhota – Slovácká Slávia Uherské Hradiště

2 : 3 (26-24) (27-25) (23-25) (17-25) (5-15)

3 : 2 (25-21) (11-25) (18-25) (25-12) (15-4)

V neděli 14.10.07 začal nový ročník Okresního přeboru, kterého se tradičně účastní i naše mužstvo. K prvnímu utkání přijelo do Ostr. Lhoty mužstvo Slovácké Slávie Uherské Hradiště. Hrálo se systémem, kdy se hrají dvě utkání se stejným soupeřem v jednom dnu.

1. utkání:

Do prvního utkání jsme vstoupili celkem dobře a po nevynucených chybách hostů jsme vedli dva nula na sety a 23:21 ve třetím setu.Pak se hostům podařilo zásluhou naší nepřesné hry vyrovnat na 23:23 a dotáhnout koncovku třetího setu k vítězství a snížit stav na 2:1.

Ve čtvrtém setu pokračovala šnůra našich nepřesností a hosté celkem snadno vyhráli 17:25. Do pátého rozhodujícího setu jsme nevstoupili vůbec dobře a na obrátku jsme šli za stavu 2:8 pro hosty Nabídnutou šanci si hosté už nenechali utéct a vyhráli pátý set 5:15 a celé utkání 2:3.

2. utkání:

Druhé utkání bylo velmi podobné prvnímu, kdy jsme po vyhraném prvním setu 25:21, druhé dva sety prohráli 11:25 a 18:25. Ve čtvrtém setu se opakovala situace z prvního utkání ale štěstí bylo na naší straně, kdy jsme po odevzdaném výkonu hostů.vyhráli celkem snadno 25:12.

Pátý rozhodující set vyzněl jasně pro nás a po výsledku 15:4 jsme druhé utkání vyhráli 3:2.

Popravdě řečeno dva body pro obě mužstva je spravedlivá dělba za předvedený výkon.

Sestavy:
SK Ostr.Lhota: Březina Otakar.Hanák Milan. Kodým Zdeněk. Kusák Jaroslav. Lukeš Pavel. Štajnoch Rostislav.Štěpán Milan.
Štěpán Jaromír.

Slovácká Slavia Uh.Hradiště: Čermák Tomáš. Hanáček Ivo. Jančař Pavel Kročil Michal. Mikoška Petr. Nemáš Jan. Šafář Michal. Trubaček Michal. Trubaček Vojtěch.

Další utkání hrajeme doma 28.10.07 proti TJ Sokol Březolupy v 9.00hodin.

Text a foto: Hasič