Střídali: 60. Dominik T. za Machalu. 74. Bachan za Matuštíka. 90. Drexler za Zbořila F.

Žk. Nikdo

Rozhodčí: Houdek Jan z Uh.Brodu

Diváci: 50

Mistřice vedl v druhém domácím zápase za sebou nový trenér, bývalý ligový hráč Třince a Slovácké Slavie Vojta Ondroušek.

Domácí chtěli ze zápasu s vedoucím mužstvem tabulky alespoň bod. Prvních 20 minut toho na hřišti mnoho k vidění nebylo. Hosté začali hrát až od poloviny prvního poločasu. Ve 23. minutě Zalubil z úhlu šestnáctky z voleje prostřelil domácího brankáře 1:0. Ve 26. minutě trefil přesně z trestného kopu ze vzdálenosti asi 20 metrů Dominik J. 2:0. Ještě ve 45. minutě Hubík z hranice penalty nedal vyloženou gólovou šanci, domácí brankář mu střelu kryl.

Mistřice probudil gól na 1:2 v 55. minutě, kdy Kašný z 20 metrů krásně přehodil Soukeníka. Z dalšího útoku nastřelili domácí břevno a vyrovnání viselo ve vzduchu. V prvních 25 .minutách druhé půlky byly Mistřice lepší, ale jejich útoky končily na hranici šestnáctky hostů u stopera Gabriela. Když v  82.minutě Zalubil našel přesnou přihrávkou Bachana, který šel téměř od poloviny hřiště sám na domácí branku a zvýšil na 1:3 bylo rozhodnuto. Na konečných 1:4 upravil v poslední minutě zápasu Hubík.

U hostů působil velmi jistým dojmem stoper Gabriel a střelec Zalubil, který se trefil ve čtvrtém zápase za sebou.

Počet soutěžních utkání bez prohry mužstva SK Ostrožská Lhota se zastavil na čísle 40!!!

Trenér Mistřic Vojta Ondroušek:

Za stavu 1:2 jsme neproměnili vyloženou gólovou šanci. Kdybychom dali gól, tak to bylo o něčem jiném.V začátku druhé půle jsme byli lepší, bohužel jsme nezvládli hektický závěr zápasu, když po hrubých chybách naší obrany padly oba góly.

Trenér Josef Dominik
na otázku jestli se nebál o výsledek za stavu 1:2:

Nebál, věřil jsem že vyhrajeme, protože domácí nemohli mít tolik štěstí, aby z každé šance dali gól. V druhém poločase měli domácí dvě šance a dali jeden gól. My jsme těch šancí měli daleko víc a zaslouženě vyhráli, i  když výkon mužstva nebyl ideální.

PŘÍŠTÍ DOMÁCÍ MISTROVSKÝ ZÁPAS SEHRAJE MUŽSTVO SK OSTR.LHOTA NETRADIČNĚ JIŽ V PÁTEK 6.5. V 17.00 HODIN, A TO S LÍDREM JARNÍ TABULKY A ZNAČNĚ POSÍLENÝM MUŽSTVEM OSVĚTIMAN.

V NEDĚLI 8.5. OPĚT NA DOMÁCÍ PŮDĚ V TRADIČNÍM ČASE 16.30 HOD. PŘIJEDE DO LHOTY MUŽSTVO ŽITKOVÉ.

Text a foto: Stanislav Dufka