Střídali:Matuštík T, Bajgart, Dominik T.

Žluté karty: Soukeník

Rozhodčí: Koudelík Viktor z Těmic

Diváci: 220 včetně žen a dětí.

V dalším kole přijela do Lhoty Bystřice p. Lopeníkem, která je na předposledním místě tabulky. Domácí fanoušci čekali jednoznačný průběh a jasnou výhru domácích.

Začátek zápasu tomu příliš nenasvědčoval. Hosté bránili svoji šestnáctku často v osmi lidech a domácí se jen těžko dostávali k brance hostů. Po sérii rohových kopů přišla 28. minuta, kdy se z trestného kopu z hranice asi 20 metrů překrásně trefil oslavenec Jirka Dominik.

Za dvě minuty dorazil domácí kanonýr Zalubil z bezprostřední blízkosti míč do prázdné brány. A když v 38. minutě Martin Matuštík zvýšil na 3:0, bylo rozhodnuto. Hostům ještě svitla naděje ve 42. minutě, kdy po chybě obrany musel brankář domácích Soukeník faulovat hráče Bystřice a  hosté snížili z penalty na 3:1.

Druhý poločas byl zcela v režii domácího mužstva. Hosté domácího brankáře až na jednu střelu vůbec neohrozili.V 68. minutě byl faulován v pokutovém území Hájek a Martin Zalubil se z penalty nemýlil 4:1. Skóre zápasu uzavřel v 70. minutě Hubík, když přehodil hostujícího brankáře.

Počet soutěžních utkání Ostrožské Lhoty bez prohry se tak zatím zastavil na čísle 39!!!!!

Trenér SK Ostr.Lhota Josef Dominik:
V dalším domácím utkání, kdy se čekala povinná výhra, jsme navázali na zlepšený výkon z  druhého poločasu z Vážan. Kdybychom proměnili ještě další tři gólové šance, mohl být výsledek proti mužstvu ze spodních pater tabulky daleko výraznější.

Trenér Bystřice Jaroslav Kopunec:
Přijeli jsme do Lhoty uhrát přijatelný výsledek, a do 28. minuty se nám to dařilo. Bohužel jsme soupeře až na jednu střelu vůbec neohrozili. Citelně nám chyběl náš nejlepší střelec Beníček a dva zranění hráči. Výsledek odpovídá průběhu hry.

Text: Stanislav Dufka

I.Mu¾stvo SK Ostr.Lhota pøed mistrovským zápasem s Bystøicí p.Lop.

I. Mužstvo SK Ostr.Lhota před mistrovským zápasem s Bystřicí p.Lop.