střelci: 16. a 21. Vavruš, 73. Švrček, 75. Foltán - 10. Macko L.

karty: ŽK: 44. Kohůt ČK: 26. Janík - 26. Macko D.

Sestava domácí
Podolan - Heča, Šimeček (80. Špaček), Janík, König - Štěpanovský, Kopčil, Hofr (68. Švrček), Vavruš - Pochylý, Foltán (86. Kyněra)

Sestava hosté
Sládeček - Škopík, Štefánek, Miškeřík, Machálek - Valášek, Macko L. (29. Hrbáč), Holubík, Macko D. - Kohůt, Kučera

0 min. On-line přenos pro vás budou připravovat: Stanislav Dufka a Jan Pešek.

0 min. Pěkné "podzimní" odpoledne. Vítejte u textové on-line reportáže z utkání 11. kola jihomoravského krajského přeboru Šardice - Velká nad Veličkou. Přejeme vám příjemnou zábavu.

0 min. 13:50 Souboj těchto soupeřů je šlágrem sobotního programu. Šardice jsou v tabulce na 4. místě. Velká je pátá, ale má sehraný o jeden zápas méně.

0 min. Šardice remizovaly v posledním utkání na hřišti Sparty Brno 3:3. Venku se jim celkově nedaří, ale doma je to jiná. V 5ti domácích zápasech získaly 15 bodů, při skóre 19:2!

0 min. Velká porazila v 10. kole Moravský Krumlov 5:1 a prodloužila sérii neporazitelnosti už na 7 zápasů! Zápasy venku jí sedí. Ve 4 utkáních vstřelila 15 branek a i dnes bude spoléhat na brejkové situace a útočníky Kohůta s Kučerou.

0 min. Vzájemné zápasy: V ročníku 2006/07 se ještě v 1. A třídě utkala Velká s B týmem Šardic: Šardice B - Velká 1:1 (branky: Toman L. - Kohůt), Velká - Šardice B 2:0 (branky: Kohůt, Kučera).

0 min. Poslední vzájemný zápas "áček" se datuje do ročníku 94/95.

0 min. 14:35 Na hřišti probíhá předzápasové rozcvičení. Je cítit nervozita, jde o hodně.

0 min. 14:40 Počasí bude pravděpodobně "velkým nepřítelem" na mnoha stadionech. V Šardicích je oblačno, místy dopadají na hřiště sluneční paprsky, teplota 6°C.

0 min. Střídající hráči domácích: Špaček, Švrček, Kyněra, Korček

0 min. Střídající hráči hostí: Hrbáč, Chovanec, Zháňal

0 min. Trenérovi Velké Petru Kohůtovi staršímu chybí v dnešním utkání Pavel Trýska.

0 min. Trenér domácích František Ondrůšek musí v sestavě oželet Tomaše Maluška a Radka Dorotíka.

0 min. Týmy jsou na hrací ploše. Přivedli je kapitáni Kopčil se Štefánkem.
1 min.
Utkání začalo. Výkop měli domácí.
1 min. Domácí nastoupili v modrém, hosté v červeném.

2 min. První akce domácích. Na Kopčilův centr si naskočil Foltán, ale jeho hlavičce z 11ti metrů scházela razance i přesnost. Míč bez problémů chytil Sládeček.

3 min. Na stránkách jm fotbalu můžete sledovat změny skóre i z ostatních dnešních utkání: http://www.efotbal.cz/index.php?page=clanek&clanek=25463

6 min. Domácí šli do nebezné akce, ale tu zastavil nesmyslným faulem Hofr, který si počínal nedovoleně proti Holubíkovi a připravil tak domácí o nadějnou příležitost.

10 min. GÓL!!!
Velká se ujímá vedení! Valášek přihrál Lukáši Mackovi, který zůstal trestuhodně neobsazený na šestnáctce a trefil nádherně do šibenice domácí branky - 0:1.

12 min. Pro Lukáše Macka je to druhá branka v letošním ročníku.

16 min. GÓL!!!
Šardice vyrovnávají! Foltán přihrál z levé strany na Vavruše, který z hranice penalty zamířil přesně k tyči. Sládeček se natahoval marně - 1:1. Vavruš se trefuje letos už počtvrté.

21 min.GÓL!!!
Šardice se ujímají vedení! Po pravé straně zatáhl míč Kopčil, poslal míč do pokutového území, Hofr ještě minul, ale na vzdálenější tyči zůstal volný Vavruš. Vavruš poslal z 8 metrů polovysokou střelou míč ke

24 min. Sledujeme zatím nadprůměrné přeborové utkání, ve kterém jsou zatím lepší domácí.

26 min.
Janík hrubě fauluje Lukáše Macka. Bránit ho přibíhá jeho bratr Dušan Macko a po strkanici dostává červenou kartu.

26 min.
Po strkanici je vyloučen i šardický Janík.

29 min.
Zraněného Lukáše Macka střídá Erik Hrbáč.

31 min.
Petr Kohůt nastřeluje z úhlu tyč domácí branky.

38 min.
Domácí mohli zvýšit. Do samostatného nájezdu se dostával König, ale Sládeček výborně vyběhl a míč chytil.

41 min. Kučera centroval na Kohůta, ale špatný centr chytil Podolan.

41 min.
Pro zraněného Lukáše Macka přijela záchranná služba!

42 min. Před Königem ustupovala hostující obrana. König se dostal do střelecké pozice, ale tvrdou střelu Sládeček zlikvidoval.

44 min.
Žlutou kartu za faul dostává Kohůt.

45 min.
Rozhodčí nastaví 1. poločas o dvě minuty.

45 min.
Je tu konec 1. poločasu. Šardice vedou nad Velkou 2:1.

46 min.
Začal druhý poločas. Trenéři nestřídají. Pokračuje se beze uměn.

51 min. Vavruš zkusil vystřelit z levé strany z 16 metrů, ale trefil pouze boční síť.

54 min. Šardice v úvodu 2. poločasu tlačí. Velká se zatím nedostala ze své vlastní poloviny. Další střelu si připsal aktivní König, Sládeček vyráží na roh.

55 min.
Pěkná akce v podání domácích. Míč potáhl po pravé straně Foltán, centroval na nabíhajícího Hofra, který na míč jenom těsně nedosáhl.

55 min. V utkání jsou hodně slyšet hostující fanoušci, kteří neúnavně povzbuzují svůj tým.

55 min.
Gólová šance Velké. Kohůt se objevil sám na velkém vápně, ale místo střely zvolil přihrávku na Kučeru, jehož pokus zblokovala domácí obrana na roh.

62 min. Momentálně se hra odehrává převážně ve středu pole.

67 min. Další individuální akci předvedl Foltán. Prošel od půlící čáry přes tři protihráče, vystřelil skákavou střelu, ale Sládeček chytá.

68 min.
František Ondrůšek poprvé střídá. Ze hřiště odstupuje Hofr, místo něho přichází Švrček.

73 min. GÓL!!!
Šardice vedou 3:1! Centr Foltána proměňuje Švrček, který nebyl na hřišti ještě ani 5 minut - 3:1.

75 min.GÓL!!!
Další branka v síti Velké. Pochylý přihrál Foltánovi, který šel od půlky hřiště sám na Sládečka, kterého obstřelil - 4:1.

76 min.
Hosté se dožadují penalty. Kučeru atakoval König, ale rozhodčí ukazuje hrajte dál.

80 min.
Domácí podruhé střídají. Šimečka nahrazuje Špaček.

86 min.
Poslední střídání domácích. Kyněra střídá Foltána.

86 min. Domácí mají zápas pod kontrolou. Ve druhém poločase Velkou prakticky do ničeho nepustili.

90 min.
Nebezpečnou střelu z 15ti metrů vyslal Kopčil, Sládeček jeho pokus chytá.

90 min.
Nastavují se 2 minuty.

90 min.
Utkání končí. Šardice vítězí nad Velkou nad Veličkou 4:1 a minimálně do zítřka se posunují na 1. místo tabulky.

Tento on-line přenos pro Vás připravuje: eFotbal.cz