ZÁPASY 1. a 8.5. 2007

STAŘÍ PÁNI-VOLEJBALISTÉ LHOTY 6:0 (1:0)

Branky:
R.Skopal 3, Dufka,Pavlas,Bachan.

Jak už velí tradice, na prvního máje se střetli v přátelském zápase Staří páni Lhoty s posíleným týmem volejbalistů. Volejbalisté drželi v první půli krok, ale větší fotbalovost Starých pánů se přece jenom v druhé části zápasu projevila.

PŘED POTOKEM-ZA POTOKEM 3:1 (1:0)
Branky:
M.Skopal 2, Malušek-Bachan

Druhý ročník tohoto prestižního zápasu bývalých lhotských fotbalistů se hrálo na druhý svátek májový 8.5.

Po vyrovnaném začátku se v závěru poločasu dostalo mužstvo Před potokem do vedení gólem Richarda Skopala, a v druhém poločase odskočili na dvoubrankový náskok proměněnou penaltou Vojty Maluška. Za potokem snižovali zásluhou Jožky Bachana, a konečnou podobu výsledku dal v samotném závěru znovu Richard Skopal.

Putovní pohár předal kapitánovi Před potokem Františku Štergenichovi organizátor této akce, a fotbalový manažér Lhoty Tonda Miklíček. „Jsem rád, že se utkání odehrálo bez zranění a zvítězil fotbal. Pokud si dobře pamatuji, tak teď je to na zápasy 1:1,“ řekl po utkání. (Vloni skončil zápas přesně opačným výsledkem).

Nejlepšími hráči byli vyhlášení - Richard Skopal, a z mužstva poražených gólman Stanislav Jurásek.

Obě utkání spravedlivě rozhodoval Miroslav Malušek.

Text: StD

Kapitán volejbalistů Milan Štěpán stíhá Josefa Bachana, který vstřelil jeden gól