Branky: 4. Zbořil F, 24. Dominik J, 75. Zalubil.

Střídání: 56.T.Dominik za Zbořila, 62. Bachan za Hájka, 71.Štergenich za Ratjského.

ŽK: nikdo

Rozhodčí: Jan Houdek ze Starého Města

Diváci: 162 platících.

K poslednímu zápasu sezóny přijela Suchá Loz, která k definitivní záchraně potřeboval alespoň bod.
Jelikož domácí fotbalisté měli v nohách dopolední pouť na Antoníčku a hosté pro změnu velkou motivaci k záchraně, nastaly před zápasem obavy, aby špatným výsledkem Lhoťané nepokazili naplánované oslavy postupu.
Starosti tohoto typu rozptýlil již ve 4. minutě Filip Zbořil, když pohotovou a přesnou hlavičkou umístil míč do brány hostů.
Celý první poločas se hrál dobrý fotbal, domácí stříleli, kombinovali a lehce se dostávali před branku hostů. Střely Ratajského a Machali si branku určitě zasloužily. Nádherně se trefil ve 24. minutě Jirka Dominik střelou asi z 25 metrů. V poslední minutě prvního poločasu hosté snížili z náhodného protiútoku.
Na začátek druhého poločasu jakoby vyběhlo na hřiště z domácí kabiny jiné mužstvo. Nepřesné přihrávky, žádná střela, vlažné tempo. Po čase se domácí přece jen probrali a na konečných 3:1 upravil Martin Zalubil, pro kterého to byla třicátá střela v sezóně. Hosté ještě v 87. minutě neproměnili penaltu, kdy ji domácí brankář Soukeník výborně chytil. Svou fotbalovou úrovní 2. poločas zaostal za první půlkou.
S posledním hvizdem rozhodčího začaly pro hráče zasloužené oslavy postupu, které Lhota už dlouho neviděla.

Text: Stanislav Dufka